środa, 12 maja 2010

Blogosfera nam się zawiesiła

O ile dobrze się orientuję to mamy niezłą zawieszkę. Pałki i buławy nie zostały przekazane. Bloga Darkena wykasztanił się na złoto, zaś Tomakon milczy. Bez presji z mojej strony oczywiście. Najpewniej ważna są ku temu powody - a to gdzieś słicze ukradną, a to się koordynatorem zostaje, a to remont, przeprowadzka czy tam matura. Może głupio zrobiłem z tą Puszką Pandory - może nie warto dwóch srok za ogon chwytać i na drobne się rozmieniać? Nie mniej byłoby fajnie, gdyby te pałki ktoś komuś przekazał. 10 edycji Karnawału, rocznica za pasem, a mu tu w błocie niczym Wehrmacht na Wschodnim Froncie?

7 komentarzy:

 1. W sumie to miałem o tym samym napisać. Ja już nadmieniałem Darkenowi że chętnie wezmę Puszkę Pandory (dzisiaj do Niego napiszę). Co do KB RPG chyba też będę musiał napisać co dalej do Tomakona...

  OdpowiedzUsuń
 2. Tomakon chyba strzelił focha i się obraził, bo prawie nikt na jego temat nic nie napisał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na blogu Tomakona wyraźnie stoi, że gospodarzem nowej edycji Karnawału ma być Darken, gospodarz obecnej edycji Puszki. No a że jego blog gdzieś przepadł, to mamy zastój w obu inicjatywach blogowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie się wydaje, że w ogóle jest jakaś tendencja zniżkowa w blogosferze - mniej ludzi czyta, mniej pisze, etc. Pewnie sesje / obrony / matury / wakacje, itd.

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawda jest taka, że zamiast napisać do Tomakona aby dał komuś innemu przewodzenie KB, to obstawałem przy tym, że za chwilę mój blog znowu ruszy.

  Ostatecznie, przepadł mi stary adres quickpress.pl z powodu braku funduszy i faktu, że ktoś ten adres od razu kupił. Tak samo tsoy.pl

  Odbudowuje swój blog na adresie darken.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciepło się zrobiło. Ot co :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. No Darken mam nadzieję że wkrótce ruszysz z nową edycją KB, skoro nowa domena już stoi.
  Borejko - przypominam że po Twojej puszce ja zaklepuję sobie kolejną edycję :D

  OdpowiedzUsuń