piątek, 20 lipca 2012

Luźny piątek, ale we krwi


Znów czytam sobie Sensację i Przygodę - i ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak ta książka nakręca na grę. Oczywiście, wiecie - w tym momencie czuję się jak pies Haski zamknięty w domu na miesiąc, patrzący na fototapetę z przestrzenią Tundry. No bo tak - czytam i się nakręcam, a tu praca do późna, weekendy zajęte urodzinami, ślubami, zjazdami rodzinnymi, wycieczkami z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. No, ale czytam o Thugach, o tajemniczych azjatach, walce wywiadów i co gorsza rzucam na te świetne tabelki tak dla sportu... Ależ bym sobie pograł, ależ bym sobie poprowadził - absolutna wkrętka.

A teraz mój pomysł na to co będę robił w piątki. Ponoć brakuje dobrej publicystyki we fandomie. No to ciągle będzie brakować, bo ja mam zamiar uprawiać publicystykę prześmiewczo-satyryczną. 
Fandom Mirror & Bild:
Weekly News und Mitteilung


Batman - strzelanina na Premierze
Lobby twórców filmowych z pewnością będzie udawać, że nic się nie stało. Ale fakt, jest faktem - brutalne filmy przynoszą fatalne skutki dla społeczeństwa. Nie dajmy się zwariować. Będę usiłowali nam wmówić, że to łatwy dostęp do broni był powodem tej tragicznej strzelaniny. Był nim sam Batman. Sam film. To, że każdy wariat ma dostęp do broni w USA nie ma związku ze sprawą.

Omnibusy Fandomu uczą technologii i biznesu
Pouczające wywody Omnibusów Fandomu dotyczące Skypa oraz lokowania produktów można znaleźć tu. Najcenniejsze informacje dotyczą nie uczuć względem Skypa, lecz rewelacji na temat zasad działania zarówno twojej karty dźwiękowej jak i mikrofonów. Genialne pomysły na sesje zawarty w komentarzu. 

Pytanie miesiąca:
Jeśli nie wiesz co powiedzieć, jeśli nie swojej drodze spotkałeś fana (który ma dobrą opinię na temat czegokolwiek), jeśli przeczytałeś pozytywną recenzję gry, lub spotkałeś się z zachwytem. Nie czekaj, nie wahaj się, lecz spytaj: Kto Ci płaci?!
Jestę Polterę - czyli Australian FapGate No tak, gołe baby na forum, na którym są jeszcze przecież dzieci - ależ to było wydarzenie, tym zabawniejsze, że reakcja na tę wpadkę zajęła ekipie dłuższą chwilę. Na szczęście społeczność przyjęła opieszałość moderacji z satysfakcją. Goła baba to przecież modny ostatnio rodzaj promocji.

 Miesiąc Australijski
Aby zmazać hańbę, która spłynęła przy okazji powyższej afery na obywateli Australii (oraz aby odwrócić uwagę co młodszych od tragicznych wspomnień i być może tajemniczych śladów na pościeli), postanowiłem zaproponować miesiąc Australijski. Zapraszam do udziału. W ten sposób osoby rażone nieszczęściem będę mogły odzyskać równowagę oraz dobre zdanie o Australii -  tylko nagie fakty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz